Haberler ve Etkinlikler

Afliva'dan güncel haber ve duyurular

 • AFLİVA ÖDÜLLÜ FOTOĞRAF YARIŞMASI

  AFLİVA tüm AFL öğrencilerinin katılımına açık, ödüllü fotoğraf yarışması düzenliyor. Fotoğrafçılıkla ilgili AFL mezunlarının ve AFL Görsel Sanatlar öğretmeni, fotoğrafçılık kulübü sorumlusu Seyfi S. Salantur'un katılımıyla oluşan jüri, öğrencilerin çektiği Ankara Fen Lisesinde Yaşam konulu fotoğrafları değerlendirecek ve sonuçları duyuracak. Tüm öğrencilerin özgün bakış açılarını yansıtacak fotoğrafları görmeyi heyecanla bekliyoruz, katılımcılara şimdiden teşekkür ediyoruz. devamını oku.

 • AFLİVA ÖĞRENCİ PROJESİ DESTEĞİ

  Ankara Fen Liseliler Vakfı, bilgi toplumunun gereklerine uygun, araştırmacı niteliğe sahip ve rasyonel düşünen insanlar yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla Ankara Fen Lisesi öğrencilerinin proje üretmesine destek olmaktadır. Vakıf olarak desteklenmesi uygun görülen projelere maddi katkı yanında uygun uzmanlık alanlarından mezunlarımızın gönüllü danışmanlık desteği de sağlanmaktadır. devamını oku.

 • AFLİVA BURSU

  Afliva Bursu ile ilgili detaylı bilgiye linkten ulaşabilirsiniz. https://afliva.org.tr/site/24/proje/

 • “Geleceğinizi Şekillendirmek Sizin Elinizde!”

  https://www.tubitak.gov.tr/tr/haber/geleceginizi-sekillendirmek-sizin-elinizde Ankara Fen Lisesi’nde 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileriyle buluşan ve gençlerle keyifli bir sohbet gerçekleştiren TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, “Geleceğimizin Bilim Yıldızları ile Birlikte Başaracağız” başlıklı bir sunum yaptı. devamını oku.

Menü